PROWADZIMY  DORADZTWO  I  OBSŁUGĘ  FORMALNĄ  W  ZAKRESIE  KUPNA-SPRZEDAŻY  NIERUCHOMOŚCI  -  DOSTĘPNE CENY   ***  Więcej informacji w zakładce 'CENNIK USŁUG'  ***

Szczegóły oferty: « WSTECZ
Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Województwo: opolskie
Dzielnica: Sławięcice


Ilość pokoi: 4
Rodzaj domu: szeregowiec
Wielkość działki: 100 m2


Powierzchnia: 90 m2
Cena: 299 000 zł

Opis: REZERWACJA DO 15.02.2020

SEGMENT W SŁAWIĘCICACH Z DZAŁKĄ I GARAŻEM

Do sprzedaży zewnętrzny segment szeregowy, do zamieszkania, w Sławięcicach.
Budynek składający się z dwóch kondygnacji. Na parterze pokój dzienny z wyjściem na zadaszony taras i działkę, duża widna kuchnia oraz mała łazienka z wanną, na piętrze obecnie 3 sypialnie, w tym jedna duża (ok. 15 m2) oraz druga mała łazienka z prysznicem.
Całość po remoncie (w 2013 i 2018 roku); gładzie, panele, łazienki, kuchnia, przedpokój w kaflach, w pokoju deska barlinecka, taras 12 m2, zadaszony, na podłodze deska modrzewiowa, działka ogrodzona ogrodzeniem panelowym, z niedużym trawnikiem i nasadzeniami wzdłuż ogrodzenia z dodatkowym wyjściem technicznym.
Segment kameralny, przytulny, bardzo ciepły, ogrzewany z lokalnej kotłowni gazowej (ogrzewanie, woda, śmieci, fundusz remontowy - ok. 600 zł/ mc). Do mieszkania przynależna komórka gospodarcza oraz altana rekreacyjna.
Możliwość dokupienia  garażu położonego tuż przy wejściu do segmentu. 
Proponowana cena obejmuje zabudowę kuchenną; istniejące umeblowanie - do uzgodnienia.
W pobliżu przystanki, szkoła, sklepy, samochodem kilka minut do centrum miasta, dobry wyjazd na A4, w sąsiedztwie piękne tereny leśne, trasy rowerowe. 

IDEALNA PROPOZYCJA DLA RODZINY z DZIEĆMI lub ZAPRACOWANYCH OSÓB; alternatywa pomiędzy dużym mieszkaniem w bloku a domem wolnostojącym.
 
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ . WYŁĄCZNOŚĆ / BEZ PROWIZJI

Osoba prowadząca ofertę - Elżbieta Gepert-Broj ,  tel. 602 379 056 -   licencja nr 708

ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ I KREDYTOWANIE ZAKUPU.  Podobne oferty na  www.cardom.pl  

Transakcje dokonywane za naszym pośrednictwem objęte są ochroną ubezpieczeniową zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.  Informacje o nieruchomości pozyskane zostały od właściciela nieruchomości i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66  kodeksu cywilnego. ; stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.  Publikowane zdjęcia mogą mieć jedynie charakter poglądowy.


Osoba prowadząca: Elżbieta Gepert-Broj
Telefon: (77) 483 72 04; +48 602 379 056
e-mail: biuro@cardom.pl
Zapraszamy:
Znajdź nas na Facebook'u
Stosujemy RODO (GDPR):
© 2011 Biuro Obrotu Nieruchomości Cardom oprogramowanie dla biur nieruchomości
Aktualnie online 11 osób